Výrobce: Mikro Trading

Létající plyšáci se zvukem

150 Kč 499 Kč Sleva 70 %
Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Zvolte variantu

(4 varianty) (VIDEO) Jsou blázniví, jsou plyšoví, dělají vtipné zvuky a UDĚLAJÍ RADOST! Zábavná hračka pro malé i větší děti, navíc za skvělou cenu!

Typ:
Kategorie: Interaktivní hračky
Záruka: 2 roky

Létající banán – dobrá nálada kamkoliv!

Cítíte se pod psa? Máte špatný den? Potřebujete rozesmát sebe, nebo vaše blízké? V práci se nedařilo? Pro všechny tyto případy je tu náš uřechtaný, vtipný, mluvící, měkce plyšový banán!

Veselý obličej, jeho skřeky Mimoně „Banana“, příjemný materiál vás prostě dostanou! Stačí ho plácnout, pohladit, hodit, nebo s ním mrsknout o zem, vše je povoleno! Plyšový banán Wha Whaa Whacky nikdy nezkazí žádnou legraci! Bude miláčkem vás i vašich dětí! Nekončící legrace znovu a znovu a znovu!

Náš plyšový banán je skladný, můžete ho tedy vzít s sebou na výlet, nebo na dovolenou. V autě, ho můžete použít jako polštářek, nebo ho přibalte dětem s sebou na tábor, rozhodně se po večerech nebudou bát a přes den budou hvězdami mezi kamarády! Jeho veselé chování je prostě nakažlivé. V jeho blízkosti prostě nemůžete mít špatnou náladu.

Dobře se udržuje, je měkký a příjemný na dotyk a díky atestům je vhodný i pro nejmenší děti. Banán banán Wha Whaa Whacky je prostě trefou do černého. Můžete ho dát jako milý dárek, nebo si ho koupit pro sebe – kdykoliv a kdekoliv splní jeho úkol! Pobaví vás!

SKVĚLÝ DÁREK PRO MALÉ I VELKÉ ROŠŤÁKY!

  • Velikost: 33 cm
  • Materiál: Měkký plyš
  • Vhodný od: 0+ roků
  • Pohon: na 3 ks AAA baterií, jsou součástí balení