Plyšový BEZZUBKA (30 nebo 60 cm)

156 hodnocení
 
Tip BestSeller! Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Plyšák roku 2019! Malý nebo velký plyšový Bezzubka z pohádky Jak vycvičit draka. Krásný plyšový dráček pro radost vašich dětí. Dodáváme dvě velikosti, nebo ve zvýhodněném setu obou dráčků najednou.

Dostupnost Zvolte variantu Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Běžná cena 349 Kč 899 Kč 1 248 Kč od 349 Kč
Ušetříte 200 Kč (–57 %) 520 Kč (–58 %) 789 Kč (–63 %) 789 Kč (–63 %)
149 Kč 379 Kč 459 Kč od 149 Kč    
Kategorie Plyšové hračky
 

Bezzubka společně se svým parťákem Škyťákem patří k hlavním hrdinům dobrodružného animovaného filmu pro děti "Jak vycvičit draka".

Zažij i ty spousty dobrodružství se svým drakem Bezzubkou!

Hračka je ušita z jemného plyše přímo vybízejího k pomazlení. Plyšák je věrnou kopií filmového Bezzubky. Je propracovaný do detailů, včetně umělého křídla na ocasu, takže nerozeznáte, zda s vámi v posteli doopravdy neleží Bezzubka.

  • Malý měří přibližně 30 cm
  • Velký přibližně 60 cm i s ocasem

TIP PRO VÁS: Dračí dvojka za lepší cenu!

Udělejte sobě nebo svým dětem dvojitou radost a navíc ušetřete! Pokud vyberete zvýhodněný set velkého i malého plyšového Bezzubky, získáte tak oba plyšáky za cenu o 69 Kč nižší a ušetříte tak své peníze!

vitez-produkt-roku

Jste v dobré společnosti :-)

Plyšový drak Bezzubka vyhrál v anketě Produkt Roku 2019 první místo v kategorii Plyšové hračky.

Soutěž Produkt Roku pořádá každý rok nezávislý porovnávač Heureka.cz

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Miqaz 29.2.2020 00:39
d3d3LnNrcml0ZWt2aXRlay5jeg## ofoyuv-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/buy-phicalis/#ofoyuv-u]ofoyuv-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/buy-phicalis/#ofoyuv-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ofoyuv-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ofoyuv-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ofoyuv-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ofoyuv-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ofoyuv-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ofoyuv-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ofoyuv-t erifawaho
Odpovědět
Avatar autora Cucokakuve 29.2.2020 00:39
d3d3LnNrcml0ZWt2aXRlay5jeg## ulolic-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/buy-phicalis/#ulolic-u]ulolic-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/buy-phicalis/#ulolic-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ulolic-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ulolic-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ulolic-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ulolic-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ulolic-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ulolic-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ulolic-t ukabecuw
Odpovědět
Avatar autora Eubilafocawuv 29.2.2020 00:39
d3d3LnNrcml0ZWt2aXRlay5jeg## iruley-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/buy-phicalis/#iruley-u]iruley-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/buy-phicalis/#iruley-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#iruley-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#iruley-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#iruley-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#iruley-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#iruley-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#iruley-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#iruley-t imoqenazo
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.