Výroba slizu - sady, laboratoře

Taky vaše dítě patří k milovníkům slizu? Aby ne, sliz je hit a je s ním spousta zábavy. Mnohem zábavnější, než sliz jen koupit, je zahrát si na malého chemika a sliz si vyrobit sám! Do hmoty lze často přidat nějaké třpytky, hvězdičky a jiné drobnosti, nebo vybrat hmotu, která třeba svítí ve tmě nebo mění barvu podle teploty!

Skřítek Vítek přináší různé sady na výrobu slizu (slizové laboratoře), ze kterých si můžete vybrat jak malé sady, tak pokročilé soupravy, které zajistí hromadu slizu a spoustu zábavy.

Nezávadné sady na výrobu slizu

V našem eshopu najdete pouze bezpečné, certifikované sady na výrobu slizu od renomovaných výrobců a dodavatelů. Při výběru slizu buďte v zájmu svých dětí vždy obezřetní! V případě nákupu necertifikovaných sad na výrobu slizu můžete ohrozit zdraví svých dětí. Stejně tak velmi nedoporučujeme domácí výrobu slizu např. z pracího gelu či lepidla, kdy opět může dojít k podráždění dětské pokožky a ohrožení zdraví dětí. Naše sady na výrobu slizu jsou nezávadné, bezpečné a certifikované, dopřejí tak vašim dětem klidné hraní.