Co možná nevíte o pistolích Nerf

Přestože NERFky jsou tu již nějaký čas s námi, nepřestávají překvapovat. Stále jsou velice populární, především mezi kluky. Ovšem i některé dívky jimi také nepohrdnou! A stejně jako všechno již dávno probádané, NERF pistole mají stále svá tajemství. Pojďme se na ně mrknout, zajímavostí o oblíbených značkách není nikdy dost :-)

  • Chtěli byste pracovat pro společnost, která vám umožní hrát si se zbožím? Přesně to dělají zaměstnanci NERF! Uprostřed velkého skladu testují různé produkty a simulace prostředí pro účely vylepšení. A co je lepšího než si hrát a dostávat za to zaplaceno?
  • Znáte nejrychlejší NERF pistoli na světě? Toto označení si odnesl model NERF N-Strike Elite Hail-Fire Blaster. Bohužel (nebo spíše bohudík) byla výroba této NERFky téměř okamžitě přerušena, jelikož šipky vystřelovala rychlostí běhu dospělého lva.

pistole-nerf-nabidka-sortiment-akce-vyber

  • Jen za jeden rok NERF vyrobí přes 445 milionů šipek. Když chvilku počítáme, dojdeme k tomu, že se každou 1 minutu vyrobí přibližně 846 šipek do pistolí Nerf. Od doby, kdy byly šipky NERF poprvé uvedeny na trh, společnost vyrobila více než pět miliard šipek. A poslední "šipková zajímavost" - jen za posledních pět let bylo vyrobeno tolik šipek, že bychom je mohli čtyřikrát "omotat" kolem celé naší planety!
  • Značka NERF původně začala s výrobou halového míče, který představila v roce 1970. Byl to čtyřpalcový míček, který byl navržen tak, aby se dal házet uvnitř, aniž by poškodil lampy, okna nebo lidi. Poté se společnost dlouhou dobu zaměřovala na sport, až v roce 1992 společnost přišla s NERF Sharpshooterem.
  • Polyesterová pryskyřice a sloučenina obsažená v oxidu uhličitém jsou jediné materiály obsažené v šipkách. Vytvářejí neuvěřitelně lehký polyuretan, který nepropíchne pokožku.
  • Společnost NERF nevyrábí pouze pistole, zaměřuje se na zábavu dětí i dospělých. Ve svém arzenálu má NERF míče, drony, frisbee, luky, fotbalové míče nebo bojové sekery.