TIP: Získej 1000 Kč a utrať je za cokoliv :)

ziskej-odmenu

Máme pro vás skvělý tip, jak získat tisícovku skoro bez práce! Renomovaná banka Raiffeisenbank totiž nabízí jedinečnou odměnu za založení běžného bankovního účtu novým klientům. Stačí si k tomu založit bezplatný účet - tzv. "Chytrý účet", udělat aspoň tři platby platební kartou a můžete se těšit na skvělou odměnu! Další používání účtu už je na vás - můžete si jednoduše převést vše ze svého původního účtu u staré banky, nebo tento nový účet mít jen jako zálohu a nebo ho využívat jako rezervu pro nenadálé situace.

 Podmínky pro získání 1 000 Kč

1 Založit si účet zdarma ZDE >
2 Využít nový účet - druhý měsíc po založení udělat aspoň 3 platby kartou
3 Počkat na odměnu 1 000 Kč

Doporučujeme se podívat na Pravidla reklamní akce "Běžný účet s bonusem 1 000 Kč" zde >

Vyplatí se mi nový účet?

Pořídit si nový bankovní účet může mít několik výhod. Tou první může být finanční úspora oproti současnému bankovnímu účtu, pokud vám dosavadní banka účtuje například poplatky za vedení účtu nebo výběry z bankomatu.

Jak ušetřit na bankovních poplatcích?

Některé banky v ČR zatím stále inkasují od svých zákazníků poplatek za vedení účtu. Například jedna z největších bank v ČR má poplatek za vedení běžného účtu ve výši 39 Kč měsíčně. Za rok je to 468 Kč. Za pět let tak bance odevzdáte zbytečných 2 340 Kč - není lepší si je nechat pro sebe a koupit si něco hezkého pro sebe nebo třeba hezké hračky pro děti či vnoučata?

  • Platíte za vedení účtu u své stávající banky třeba 39 Kč?
  • Pak s tímto chytrým účtem za 5 let ušetříte 2 340 Kč jen na tomto poplatku!

Můžu mít další účet?

Jasně, že ano! Klidně můžete mít u každé banky jeden, neexistuje žádné omezení. Jsou chvíle, kdy se to určitě hodí - třeba, když k jednomu účtu ztratíte kartu, můžete si peníze poslat na druhý, záložní účet a vybírat pak kartou z něj. Nebo si můžete na druhý záložní účet posílat každý měsíc nějakou drobnou rezervu a z ní platit třeba nečekané výdaje nebo dárky pro děti či partnera.

 

Jak ušetřit za výběry z bankomatu?

Někdy se stane, že potřebujete vybrat hotovost z bankomatu, ale zrovna není po ruce bankomat vaší banky. Spousta bank pak za takový výběr účtuje poplatek kolem 40 Kč - jasně, nevybíráte tak pravidelně, ale i kdyby se to stalo třeba 5x za rok, je to dalších 200 Kč ročně a za pět let to udělá dalších 1 000 Kč zaplacených na zbytečném poplatku, který vůbec platit nemusíte. Stačí mít třeba Chytrý účet od Raiffeisenbank.

  • Platíte za výběr z cizího bankomatu u své stavající banky třeba 40 Kč?
  • Pak s tímto chytrým účtem za 5 let můžete ušetřit klidně další tisícovku!

To už je více než 4 000 Kč navíc pro vás!

Pokud byste dle našeho propočtu využívali banku s poplatkem za vedení běžného účtu a 5x ročně vybrali hotovost z cizího bankomatu s poplatkem, ušetříte s Chytrým účtem celkově 3 340 Kč + získáte odměnu za založení účtu ve výši 1 000 Kč - celkem jste tak o 4 340 Kč bohatší a nestálo vás to skoro žádnou práci navíc.